Gonca’yla hayata sig bakis

Is bu ki, madem herkesin bir blogu ya da web sitesi var, benim neden olmasin. Bastan soyluyorum ki bu umut vaad eden bir blog degil, cok fazla bos zamanimin olmasi ile ilgili olarak sekillenmis bir durum. Facebook’da ki uzun statu postlarimla, Whatsapp’de uzun mesajlarimla, ya da email gruplarinda ki sonu olmayan emailerimle insanlari baymaktan vazgecisimin sesi.  Konsepti olmayan, bu Gonca’nin ne kadar sig yorulmlari var dedirtecek bir blog. Okumak ya da okumamak tamamen sizin insiyatifinizde zira okunmasi beklentisiyle de yazilmiyor. Kaldi ki ben kismen tembel biri oldugum icin, her gun blog yazamam , onu guncelleyemem fotograf falan koyamam, lakin cok yaziyorsun bir blog ac da oraya yaz bari yorumlarini dikkate aldim tam 8 sene sonra ve gec olsun guc olmasin, yuzumuz kara cikmasin.

 

3 comments

 1. Alper Can Özyılmazel · Nisan 28, 2014

  Merhaba Gonca Hanım,

  Uzun zamandır takipçinizim, bence yorumlarınızda sığ falan değil. Öyle deyen sizi
  tanımıyordur, tanısalar bikere öyle yorum yapmazlardı çünkü zaten. Bunca zamandır beklediğimiz olay gerçekleşmiş sonunda, çok heyecanlıyım.

  Yazılarınızın tümünü okudum ve bence yazdığınız her şeyde sonuna kadar haklısınız. Dünyanın sizin gibi daha çok kalemlere ihtiyacı var.

  Yeni yazılarınızıda dört gözle bekliyorum.

  Teşekkürler,
  Hayranınız Alpercan

 2. Yesim · Nisan 28, 2014

  Yazilarini ben de begendim.Kesinlikle devam etmelisin.Bol sans:)

  • Gonca Doğan · Nisan 28, 2014

   cok tesekkur ederim, hayranlarım icin devam edicem :p